fbpx

0
Bezoekers


0
Werknemers


0
Opdrachtgevers


0
Evenementen

Op zoek naar een uitdagende baan in de transportsector? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Wekelijks vind je bij ons een ruime selectie aan vacatures bij verschillende bedrijven. Sinds 2014 verbinden wij enthousiaste werkzoekenden met mooie banen in de transport sector. Wij kennen de markt als geen ander en gaan altijd op zoek naar de beste oplossingen voor zowel werknemer als werkgever. Hiernaast bieden wij ook verschillende opleidingen en cursussen aan zoals code 95, EHBO en BHV.

Mieke Prins
Directie – Administratie – P&O
mieke@flexibel-transport.nl
Tel: 0591 260 080

Yvonne Visser
Opleidingen – P&O – Secretariaatsmedewerker – Administratie
yvonne@flexibel-transport.nl 
Tel: 0591 260 080

Lucia Schonewille
Boekhouding
boekhouding@flexibel-transport.nl
Tel: 0591 260 080

Saskia Hagedoorn
Opleidingen – Administratie – Marketing
saskia@flexibel-transport.nl 
Tel: 0591 260 080

Dorien Sportel
HR-medewerker
dorien@flexibel-transport.nl
Tel: 0591 260 080

Manon de Roo
Intercedent
manon@flexibel-transport.nl 
Tel: 0591 260 080

Wij zijn gecertificeerd opleider op het gebied van transport en logistiek en bieden verschillende chauffeurs- en transportopleidingen aan op onze professionele opleidingslocatie in Nieuw-Amsterdam. Is het weer tijd om je code 95 te vernieuwen? Of ben je op zoek naar een goede opleider om je certificaat Chauffeur Geconditioneerd Vervoer te halen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres.

Bekijk onze eerstvolgende opleidingsdagen en meld je aan!

Flexibel Opleidingen